Członkowie PZK OT 05 106osób /opłacone skł.102

Informacje na temat opłacania składek członkowskich.

Lista członków
Oddziału Podkarpackiego PZK

Stan na 2019-01-31

 

 

p.

Znak, imię, QTH

 Składki: wpisowe/ZG-I 
II pół.+OT05 *2018* 

 *2019*

Inne

1

SP6FEK Stanisław Krosno

60/60/30

45/45/30

23.02.2017

2

SP7T    Piotr   Starachowice

60/60/30

60/60/30

N-01.07.2017

3

SP7WJ Wojtek Starachowice

60/15+60/15

60/15 

23.01.2017 

4

SP8-05-017 Olga Nowy Żmigród

15/15/30

15/15 

SWL

5

SP8-05-022 Alina Krosno

15/15+15/15

15/15 

SWL 

6

 

 

 

SWL 

7

SP8-05-029 Ola  Przeworsk

15/15/30

N 

SWL N-01.01.2018

8

SP8-05-030  Bartosz Gorlice 

15/15/30  

15/15/30 

SWL  

9

SP8-05-031  Wioletta 

15/15/30

N 

SWL-01-01-18

10

 

 

 

SWL  N-01.01.2018

0

SP8ALC Bogdan Krosno

SK

XXXXXX XXXX

SK 07.02.2017

11

SP8AJC Wilhelm Zagórz

60/60/30

60/60/30 

3Z8Z sp8ajc.ovh.org

 12

SP8AQA Jerzy Ustrzyki Dol.

60/60/30  

60/60/30

SN8A 

13

SP8AYS     Leszek  Jasło 

45/45/30

N 

 N- 01.07.2016

14

SP8BOZ Marian   Sanok

60/60/30

45/45/30 

 

15

SP8BPX Jan   Sanok

60/15+60/15 

45/15

 Delegat na XXII KZD

16

SP8BVN Marek Biłgoraj

60/60/30       

60/60/30+30 

 contest call SN8T

17

SP8BVO  Bogusław Krosno

60/15+60/15

60/15 

 

18

SP8CBH Michał Krosno

60/60/30  

60/60/30

ex SQ8CBH

19

SP8DWI Ireneusz Lubaczów

60/60/30  

45/45/30

 

20

SP8E Andrzej Sahryń  Mircze

60/30+60

60/30 

 ex SQ8ESZ

21

SP8EE  Łukasz   Jasło

60/60/30   

60/60/30+30

EX SQ8DFT      

22

SP8EET   Bartłomiej  Sanok

60/60/30+100  

60/60/30+50

 ex SQ8NMM

23

SP8EEX Stanisław Mielec

45/15+45/15

45/15 

 Cont.call HF8E

24

SP8EFJ   Łukasz Głowienka 

60/15+60/15

60/15 

 Opiekun SR8T
  Sekretarz OT05

25

SP8GK  Grzegorz  Jasło

60/60/30     

60/60/30

N-1.02.2017      

26

SP8GGV Dariusz Wielopole Skrzyńskie

60/60/30

60/60/30+20 

 

27

SP8GJO Jan  Sanok

60/60/30

60/60/30 

 

28

SP8GKB Jerzy Jasło

60/15+60/15

60/15

 

29

SP8HDP Józef Sanok

60/60/30

45/45/30 

 

30

SP8HMK Franciszek Zamość

60/60/30

60/60/30 

 

31

SP8IPD Leszek Jasło

60/60/30

60/60/30

 

32

SP8IRP Waldek Mielec

60/60/30+50

60/60/30+50 

N-1.07.2017

33

SP8IQR Ryszard Baligród

60/60/30

60/60/30 

 

0

 

          XXX

 

 

 34

SP8KLG  Krzysztof Sanok

45/15+45/15

45/15+10

ex SP8-05-028 SWL

35

SP8KO   Bogdan Tomaszów Lub.

60/15+60/15

60/15 

 

36

SP8LOK Grzegorz Jarosław

60/60/30

60/60/30

Czł.Zarzadu 

37

SP8MAK Mateusz Lutcza

60/60/30

60/60/30 

 

38

SP8MCP Wiesław Jasło

60/15+60/15

60/15 

 

39

SP8MI Wojciech Ustrzyki Dol.

45/15+45/15

45/15 

  SP8-05-003, OM9AMI,
   SP90LV

  www.sp8mi.republika.pl

40

SP8MTA Tomasz Piotrków Tryb.

60/60/30

60/60/30 

 

41

SP8NFH Andrzej  Lesko

60/15+60/15

60/15 

 

42

SP8NFO Aleksander  Skołyszyn

60/15+60/15

60/15 

Prezes SP8KJX  609442779

43

SP8NFP Janusz Sanok

60/60/30

60/15 

 Prezes SP8PAB
 Członek OKR

44

SP8NFX Marek Krosno

60/60/30   

60/60/30

 Skarbnik OT-05 
  marekbialy3/at/o2.pl

45

SP8NFZ Wiesław Rogi-Krosno

45/15+45/15

45/15 

 Prezes OT-05
  tel. 601797562 
sp8nfz/at/poczta.fm

46

SP8OBQ Waldemar Kunowa

60/60/30

60/60/30 

 N-01.07.2016

47

SP8OC Czesław Myczków

60/60/30+20

60/60/30

 EX SP8OOC

0

SP8ONV Aeksander Zamość 

                XXX

60/60/30 

N-1.01.2019 

48

SP8OOB Janusz Odrzykoń

60/60/30   

60/60/30

 

49

SP8OOF Bogdan Sanok

60/60/30

60/30 

N-1.07.2016

50

SP8OON Jan Krosno

45/15+45/15

45/15

janidec/at/konto.pl

 51

SP8OS Bogumił Biezdziadka

60/60/30    

60/60/30+50

N-20.01.18

52

SP8OV   Paweł  Krosno

60/60/30

60/60/30 

 

53

SP8HL   Leon   Przemyśl

45/45/30

45/45 

02.01.2017

54

SP8SIK Ferdynand  Sanok

60/30+60

60/15 

 

55

SP8SRS  Tadeusz Sanok

60/30+60

60/60/30 

 

56

SP8TJK Adam Strzyżów

60/60/30    

60/30

 sekretarz OKR

57

SP8TJR  Jan Błażkowa

60/15+60/15

60/15 

 

58

SP8TJW  Michał Wiśniowa

15/15/30     

15/15/30

N-1.07.2017 

59

SP8UEL Mariusz Zagórz

60/60/30+50 

60/60/30+50 

 Członek Zarzadu

60

SP8UZM Andrzej Zagórz 

60/60/30    

60/60/30+50

 Przewod.OKR

61

SP8VJV      Piotr   Iwonicz

60/15+60/15  

60/60/30

 

62

SP8WJS    Andrzej  UD

60/15+60/15

60/15 

01.03.2017

63

SP8WJW  Piotr Gliniczek 

60/15+60/15 

60/15

 

64

SP8X    Daniel    Sanok

X+60/15

60/60/30 

01.07.2018 

65

SP8XGS Zbigniew Mielec

60/15+60/15

60/15 

 

66

SP8XS Ryszard Jasło

45/45/30

 

67

SP9CQ Józef  Gorlice

60/60/30

60/60/30 

 

68

SP9GKJ Stanisław Gorlice

60/15+60/15

60/15 

 

0

 

       XXX

 

 

69

SP9JPA Henryk Kraków

60/60/30

60/60/30 

Blog SP9JPA  

70

SP9JTN Mirek  Stróże

60/60/30

60/60/30 

 

71

SP9MRO Witold Zabrze

60/15+60/15

60/15 

Delegat na XXII KZD
 3Z0RADIO, 3B7SP, contest: SO9R www.qrz.com/sp9mro
3Z0R,9H3I,6V7K

72

SP9NH  Andrzej   Tarnów

45/45/30

45/45/30+30 

 N-31.03.18 

73

SP9ODF Ryszard Gorlice

60/15+60/15

60/60/30 

 

74

SP9RQA  Krzysztof Gorlice

60/60/30

60/60/30 

 

75

SP9SX    Danuta Zabrze

60/15+60/15

60/15 

 3Z0YL,9H3QQ

76

SP9VOU  Mariusz  Gorlice

60/15+60/15

60/15 

 

77

 

 

 

 

78

SQ7FZR  Robert Pionki 

 

60/15 

25.01.2019

79

SQ8AQX Robert Chorzelów

60/60/30

60/60/30 

 

80

SQ8CN   Robert Sielec-Sędziszów

60/15+60/15

60/15

EX SQ8MHH

81

SQ8EFB Witold Mielec

60/15+60/15

60/15

 

0

 

          XXX

 

 

82

 

 

 

 tel. 500 199 459
e-mail: sq8erb (at) wp.pl
sq8erb.org.pl/

83

SQ8GBD Bronisław Rzeszów

60/15+60/20  

60/30

 

84

SQ8GBE Krzysztof  Jedlicze

60/15+60/20  

60/30+20

 OM9ABE sp8ywk.eqrz.net

85

SQ8GBG Jerzy Nowy Żmigród

60/15+60/15

otpzk05.pl

60/15 

tel. 603 251 380
sq8gbg.eqrz.net/ 
sq8gbg /at/ gmail.com

86

SQ8GBI Tadeusz Jedlicze

60/15+60/15

60/15 

 

87

SQ8GUM Jacek Iskrzynia

60/60/30

60/60/30

http://www.sq8gum.prv.pl/ 

 88

SQ8GUO Waldek Lubaczów

60/60/30   

60/60/30

 N-01.01.2018

89

 

 

 

 

90

SQ8IW Bronisław Tarnobrzeg

60/60/30

60/60/30 

 

91

SQ8JLF   Mariusz  Krosno

60/15+60/15

60/15 

 

92

SQ8JLS  Stanisław Nowy Żmigród

45/45/30

45/45/30

 

93

SQ8JS   Rafał Sanok

60/60/30

60/60/30 

 

 94

SQ8M   Mateusz   Blizne

X+60/30

60/60/30 

N-1.07.2018

95

SQ8MAE Krzysztof  Godowa

60/60/30

60/60/30 

 

96

SQ8MAH Adam    Pulanki-Frysztak

60/60/30   

60/60/30

 

97

SQ8MAU Marcin Krosno 

60/15+60/15

60/15 

 

98

 

 

 

 

99

SQ8NGA  Konrad Labunie

60/60/30

N

 

100

SQ8NGV Krzysztof Wisniowa

60/15+60/15

60/15 

N-1.01.2017

101

 

 

 

 

102

SQ8OPW Zdzisław Miejsce Piast

60/60/30   

60/60/30

 

0

 

 

 

 

103

SQ8PC      Piotr  Korczyna

60/60/30   

60/60/30

 ex SP8-05-019

104

SQ8PEH    Henryk Ustrobna

60/15+60/15  

60/15

N-1.07.2017

105

SQ8PDR   Stanisław Przemyśl

60/60/30

60/15

 

0

 

         XXX

 

 

106

SQ8RB  Paweł Kawęczyn  MC 

X+60/15     

60/60/30

N-01.07.2018

107

SQ8RXF Andrzej  Korczowa

60/60/30    

60/60/30


 

108

SQ8SBU Arek    Głojsce

60/60/30

   

109

SQ8SR   Mateusz  Łęki Dukielskie

60/60/30

60/60/30 

 

110

SQ8T          Jurek Zamość

60/60/30

60/60/30 

 

111

SQ8UW     Paweł Miejsce Piast 

60/60/30 

60/60/30 

 

 112

SQ8W Wojciech  Lubatowa 

60/60/30        

60/60/30 

 Ex SP8-05-027 SWL

113

SQ8Z    Krzysztof  Targowiska

60/15+60/15   

60/15

 

114

SQ9CIO  Janusz   Czermna

60/15+60/15+25

60/15 

 

0

 

          XXX

 

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------

* Kwota poprzedzona znakiem "+" to dobrowolna wplata na rzecz

naszego oddziału. Wpłaty wytłuszczone-2016 rok