Odznaka honorowa PZK
- Szczegóły
- Poprawiono: piątek, 21, czerwiec 2019 10:28
- Jerzy SQ8GBG
Odznaczenia Polskiego Związku Krótkofalowców
Osoby z naszego oddziału nr 05 które otrzymały złotą odznakę:
1. QSL Manager SP8 SP8MJ Jan Świtalski Sanok SK 09/Z 1997r.
2. QSL Manager okręgu SP8 SP8ASP Aleksander Karamon SK 71/Z 2010r.
Odznaki honorowe nadane członkom podkarpackiego oddziału terenowego PZK
01.SP8MJ Jan Switalski Sanok SK 006 1973
02.SP9DEE Włodzimierz Bek - Gorlice SK 059
03.SP9IQO Tadeusz Maciejewski -Gorlice 060
03.SP9IQO Tadeusz Maciejewski -Gorlice 060
04.SP8IC Zbigniew Kaszycki Sanok SK 091 1976
05.SP8XS Ryszard Szczurek Jasło - 149
06.SP8VD Marian Nawrocki Krosno SK 152
07.SP8ASP Aleksander Karamon Jasło - SK 153
08.SP8YU Edward Haduch Brzozów SK 195
09.SP8ALC Bogdan Cieciura Krosno SK 443 1995
10.SP8ALS Adam Chudoba Krosno 444 1995
11.SP8BPX Jan Wójtowicz Sanok 445 1995
12.SP8FHM Zbigniew Leśniak Krosno 446 1995
13.SP8PAB Bieszcz.Klub Krótkof. Sanok 453 1995
14.SP8MI Wojciech Geło - Ustrzyki D. 647 - 2005
15.SP8AQA Jerzy Gąbka - Ustrzyki D. 648 - 2005
15.SP8AQA Jerzy Gąbka - Ustrzyki D. 648 - 2005
16.SP8GRS Wojciech Kawa - Jasło 694 - 17-11-2007
17.SP8JPR Ryszard Gierlicki - Jasło 695 - 17-11-2007
17.SP8JPR Ryszard Gierlicki - Jasło 695 - 17-11-2007
18.SP8SRS Tadeusz Zawidlak - Sanok SK 696 - 17-11-2007
19.SP8GYR Kazimierz Kaczmaryk -Sanok SK 697 - 17 -11-2007
20.SP8AJC Wilhelm Wrona Zagórz - 698 - 17-11-2007
21.SP8AQA Jerzy Gąbka Ustrzyki D. 701 -17-11-2007
22.SP8HDP Józef Gosztyła - Sanok 707 - 17-11-2007
23.SP8AYS Leszek Gryc Jasło - 778 - 31-03-2009
24.SP8BVN Marek Kluz Biłgoraj - 779 - 31-03-2009
25.SP8EEX Stanisław Uzar Mielec - 780 - 31-03-2009
26.SP8ONL Ryszard Czubara Zamosc- 781 - 31-03-2009
27.SP8OOB Janusz Wójcik Odrzykon - 782 - 31-03-2009
28.SP8TJK Adam Baniak - Uherce 783 - 31-03-2009
29.SP9ODY Wiesiek Brągiel Gorlice - 784 - 31-03-2009
27.SP8OOB Janusz Wójcik Odrzykon - 782 - 31-03-2009
28.SP8TJK Adam Baniak - Uherce 783 - 31-03-2009
29.SP9ODY Wiesiek Brągiel Gorlice - 784 - 31-03-2009
30.SP8NFZ Wiesiek Such Krosno 825 - 03-09-2011
31.SP8OON Jan Idec Krosno 826 - 03-09-2011
32.SP8SIK Fredek Bider Sanok 843 - 03-09-2011
33.SP8UZI Janusz Kaszycki Sanok 844 - 03-09-2011
34.SP9MRO Witold Onaczyszyn Zabrze 845 - 03-09-2011
35.SP8BVO Bogusław Brzozowski Krosno 920 - 23-05-2015
36.SP8WJW Piotr Puchała Jasło 921- 23-05-2015
37.SP8GKB Jerzy Cetnar Jasło
922-23-05-2015
38SP8BOZ Marian Gawlewicz Sanok 923-23-05-2015
39.SP8IQR Ryszard Wajda Baligród 924-23-05-2015
40.SP8NFH Andrzej Rogaliński Lesko 925-23-05-2015
41.SP8NFX Marek Biały Krosno 926-23-05-2015
42.SQ8SR Mateusz Kopa Łęki Dukiel. 971-21-10-2017
- « poprz.
- nast. »