"Łukasiewicz 2005" - wyniki

  • Drukuj
 WYNIKI
XXI Konkursu o Replikę Lampy Ignacego Łukasiewicza 2005

1. W Konkursie uczestniczyło 27 stacji z Oddziału Podkarpackiego PZK oraz 6 z Lwowskiego Klubu Krótkofalowców.
2. Sklasyfikowano 47 stacji pozostałych oraz 7 nasłuchowców.
3. Repliki Lampy Łukasiewicza otrzymują: Wiesław SP9ODY i Andrzej SP9BNM.
4. Mianiatury Lampy Łukasiewicza otrzymują: Andrzej SP8NFH, Stanisław SP9XCJ, i Jan SQ9NJ.
5. Dyplomy otrzymują operatorzy wszystkich stacji indywidualnych i klubowych.
6. Dziękujemy Kol. Jurkowi SQ9FCD za projekt wydruku wyników Konkursu.

Stacje OP i LKK SSB:
SP8NFH 83,
SP8FHM 76, SQ8EFK 72, SP8TJK/9 71, SP8DWI 71, UR5WHT 69, SP8OOB 66, SP8NFI 63, SQ8WQ 63, SN8P 61, SP8KJX 58, SP8ZBW/8 48, SP8AYS 38, SQ8CMB 35, SP8WJW 29, SP8ICB 24, SP8UZI 40, SP8AQA

Stacje OP i LKK Mixed (CW i SSB):
SP9ODY 112
, UR4WWW 99, 3Z8Z 92, UR4WG 90, SP8PBK 83, SN8M 81, SP8HDP 61, SP8OON 55, SP8SRS 50, SP8GRS 47, SP9IQO 33, UR5WIA 29, UR5WJV 16, SP8GYR 8, UR5WIF

Nasłuchowcy:
SP7-03113 (134), SP7-003-24 (43), SP-0177-JG (35), SP3-1058 (28), SP-0100-ZA (21), SP0201RZ (19), SP8-20-101 (16)

Pozostałe stacje SSB:
SP9XCJ 31, SQ9NJ 31, SP8TJU 30, SP4OIZ 29, SP4PSU 29, SP9ZAK/9 29, SP9IKN 28, SQ4GXF 28, SQ5MX 28, SP4LVK 27, SP9FRZ 27, SP9UOP 27, SP9MAN 26, SP8HPW 23, SP7PGY/7 24, SP3FTA 22, SP8JMA 22, SP8YCR 22, SQ6IUD 22, SP1RWX 21, SP4AUN 21, SP4GFG 21, SP9AFE 21, SP8BRE 20, SQ9ITA 19, SP5TAM 18, SP5OBJ 17, SQ9FCH 17, SQ8LUT/8 12, DL8UAA 11, SQ6VK 11, SQ8JLU 5

Pozostałe stacje Mixed (CW i SSB):
SP9BNM 42, SP7FGA 40, SQ9DXN 37, SP9CQ 37, SP9UMJ 35, SP6ITF 35, SP9RRH 33, SP6EUC 28, SP2BBD 27, SP1UYH 24, SP1EYH 24, SP4YFJ 20, SP8LZC 12, SP5FHF/5 19, SQ2AJI 6

Operatorzy stacji klubowych:
SP4PSU Klub Krótkofalowców, Zespół Szkół Nr 5, Suwałki: SP4OZ
SP4YFJ Klub Krótkofalowców przy Redakcji MK QTC: SP2FAP
SP7PGY Klub Krótkofalowców przy MOK, Głowno: Ludwik
SP8KJX Klub Łączności LOK, Jasło: SP8AYS
SP8PBK Bieszczadzki Klub Łączności PZK „Strażak” w Zagórzu: SP9JPA
SP8YCR Klub Łączności LOK, Radzyń Podlaski
SP8ZBW Harcerski Klub Łączności, Zespół Szkół Nr 1, Jasło: SP8WJW
SP9ZAK Harcerski Klub Łączności „Delta”, Lubliniec: Jacek
UR4WWW Klub Politechniki Lwowskiej: UR5WHQ, UY3WX

Komisja Konkursu:
Wilhelm SP8AJC (3Z8Z), Józek SP8HDP, Henryk SP9JPA, Adam SQ8JLP (SN8P)